top-header-2-bisbis.jpg

zapraszamy naedycję 2019!

 

Szanowni fani i sympatycy festiwalu Hej Fest,

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Tatrach, finałowy koncert Hej Festu w sobotę 24 sierpnia został odwołany. Zwroty za bilety zakupione w sklepie internetowym PKL realizowane będą automatycznie. Każdy nabywca otrzyma wiadomość email z linkiem, a zwrot środków nastąpi po kliknięciu i potwierdzeniu faktury korygującej. Osoby, które zakupiły bilety w kasach PKL prosimy o dokonanie zwrotu biletów w kasach i Biurach Obsługi Klienta PKL. Bądźmy razem w tych trudnych chwilach, przesyłając pozytywną energię wszystkim poszkodowanym i ich rodzinom.

 
 
 

Wakacyjne Koncerty w Zakopanem,
szczawnicy i krynicy-zdroju!

Hej Fest 2019 to 6 letnich sobót z największymi gwiazdami polskiej muzyki! Rozpoczynamy 20 lipca w Krynicy-Zdroju, tydzień później zagramy w Szczawnicy i oba te koncerty będą bezpłatne! Kolejne 4 koncerty odbędą się już na szczycie zakopiańskiej Gubałówki! Bilety na te wydarzenia znajdziecie w sklepie PKL. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 39 złotych, a w dniu koncertu - 45 złotych (wraz z przejazdem góra-dół koleją na Gubałówkę).

 
plaza-gubalowka-2.jpg

Plaża Gubałówka

Kultura z widokiem na Tatry!

 
Plaża Gubałówka

Plaża Gubałówka to specjalnie przygotowane strefy relaksu, sportu i kultury. Zapraszamy również na bezpłatne zajęcia dla dzieci: malowanie na szkle, malowanie drewnianych zabawek, nauka tańców latynoamerykańskich, czy warsztaty z garncarstwa.

Tarasy Gubałówka

Nowa restauracja „Tarasy Gubałówka” zaprasza na regionalne przysmaki i tradycyjne polskie potrawy. Polecamy również menu przygotowane z myślą o najmłodszych. Najniższa kondygnacja to punkt szybkiej obsługi - jeśli mamy ochotę na coś mniejszego, niż pełny obiad.

Zobacz Relacje z koncertów

Sprawdź kto do tej pory zagrał na Hej Fest i jak bawiła się publiczność!