KULT i Cugowscy zagrali na Gubałówce!

Jeszcze nigdy w Europie nie grałem tak wysoko! – powiedział Kazik Staszewski podczas koncertu na Gubałówce. Na festiwalu Hej Fest w sobotę 9 lipca usłyszeliśmy KULT, a w niedzielę 10 lipca wystąpił zespół Bracia gościnnie z Krzysztofem Cugowskim. Już w najbliższy weekend w tym samym miejscu odbędą się koncerty Lady Pank i Kamila Bednarka.

Lider zespołu KULT przyznał, że scena Hej Fest jest na wyjątkowo wysokim poziomie. Podczas ponad dwugodzinnego występu KULT wykonał swoje najpopularniejsze przeboje, takie jak „Polska”, „Prosto” „Baranek” oraz kilka najnowszych piosenek. W niedzielę serca publiczności podbili Bracia, którzy dla zakopiańskich widzów przygotowali efektowne muzyczne show połączone z grą świateł i wspaniałym solo na perkusji. Gościem specjalnym był Krzysztof Cugowski. Zespół od samego początku zachęcał publiczność do wspólnej zabawy, co sprawiło, że na koncercie wytworzyła się niesamowita atmosfera. Z tego właśnie znani są Cugowscy.

Koncertowaniu sprzyjała również słoneczna pogoda, dzięki czemu na szczycie Gubałówki można było zachwycić się nie tylko muzyką na najwyższym poziomie, ale także niesamowitym widokiem na panoramę Tatr.

- Gubałówka jest jedynym takim miejscem w Polsce, gdzie na najwyżej położonej piaszczystej plaży można jednocześnie odpocząć na leżakach w pięknym otoczeniu gór oraz mieć okazję posłuchać prób zespołów i zobaczyć największe polskie gwiazdy - mówi Patryk Białokozowicz z Polskich Kolei Linowych, które są organizatorem Hej Fest.

Poniżej fotorelacja z koncertów. 

Fot. Grzegorz Korzec