Lady Pank i Bednarek zagrają na Gubałówce!

W najbliższy weekend na najwyżej położonej scenie w Polsce zagrają gwiazdy polskiej muzyki. 16 lipca w sobotę na Gubałówce odbędzie się koncert Lady Pank, a 17 lipca w niedzielę wystąpi Kamil Bednarek.

Koncerty Lady Pank to eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza
i charyzmatyczny wokal Janusza Panasewicza. „Mniej Niż Zero”, „Kryzysowa Narzeczona”, „Tańcz Głupia, Tańcz” to tylko część przebojów, które już jutro usłyszymy na festiwalu Hej Fest.

W niedzielę na scenie położonej na wysokości 1123 m n.p.m. wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców reggae. Koncerty Kamila Bednarka to przede wszystkim niesamowita zabawa z muzyką, a sam artysta jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Przed gwiazdą wieczoru scenę festiwalu Hej Fest rozgrzeją zespoły u progu kariery. W sobotę
o Wasze głosy powalczą Holly Blue i Sayes, a w niedzielę w konkursie supportów zmierzą się SoFresh i Roots Rockets. O tym kto przejdzie do kolejnego etapu zadecyduje publiczność i jury.

Zapraszamy już od godz. 17:30!

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie możecie nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl, w salonach Empik, a także w biurach obsługi klienta oraz kasach zakopiańskich ośrodków Polskich Kolei Linowych (Kuźnice, Gubałówka, Kasprowy Wierch, Krupówki) oraz wygrać w konkursach w Tygodniku Podhalańskim lub na portalu Podhale24.pl.