Perfect i Podsiadło na najwyższej scenie w Polsce!

Takiego koncertu na Gubałówce jeszcze nie było. Zespół Perfect zgromadził w Zakopanem rekordową liczbę fanów. – „To wszystko dla Was kochani! Warto było!” – podsumował występ na najwyżej położonej scenie w Polsce Grzegorz Markowski. Dzień później muzycznych emocji zakopiańczykom dostarczył Dawid Podsiadło. W ostatni weekend sierpnia na festiwalu Hej Fest wystąpią Monika Brodka i HappySad.

W miniony weekend na Gubałówce wszyscy bawili się doskonale. Podczas koncertu Perfect pod sceną nie było ani jednej osoby, która nie znałaby takich przebojów jak „Ewka”, „Autobiografia”, czy „Niepokonani”. Dzień później na festiwalu Hej Fest zagrał Dawid Podsiadło, który już na początku swojego występu zwrócił uwagę na piękną panoramę Tatr i Zakopanego rozpościerającą się z Gubałówki. Fanom pod sceną nie przeszkadzał nawet deszcz, który zaczął padać podczas koncertu. Publiczność, nawet po bisach, jeszcze długo skandowała imię młodego wykonawcy. 

HappySad zagra na Gubałówce 27, a Brodka 28 sierpnia. Koncerty gwiazd tradycyjnie rozpoczną się wieczorem. Wcześniej publiczność rozgrzeją supporty. 

Do zobaczenia w ostatni weekend sierpnia na Gubałówce!