Brodka i Happysad zagrali na Gubałówce!

- Czujemy się jakbyśmy grali w chmurach – powiedział podczas sobotniego koncertu na Gubałówce Kuba Kawalec, wokalista Happysad. Zespół w sobotę zagrał na najwyżej położonej scenie w Polsce, na wysokości 1123 m n.p.m. Dzień później w tym samym miejscu wystąpiła Monika Brodka. Już w najbliższy weekend muzycznych emocji dostarczą Mela Koteluk i Dżem.

Energetyczny występ Happysad, jednego z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, zachwycił zakopiańską publiczność. Serca widzów podbiła również Monika Brodka – rodowita góralka.

W ramach festiwalu Hej Fest w Zakopanem odbędą się jeszcze 4 koncerty polskich gwiazd, na których wystąpią Mela Koteluk, Dżem, Sylwia Grzeszczak i zespół LemON.

Wkrótce rozstrzygnięty zostanie także konkurs supportów, do którego zgłosiło się ponad 300 kapel. Na ostatniej prostej o zwycięstwo walczy sześć z nich. W sobotę Roots Rockets olbrzymią przewagą głosów pokonał The Underground Man i tym samym dostał się do półfinałowej szóstki najlepszych supportów prezentujących się tego lata w Zakopanem. Już 4 września zespół zmierzy się z kapelą Bibobit. W festiwalowych koncertach o głosy publiczności i jury zawalczą jeszcze formacje Bezsensu i Sayes oraz Hatbreakers i Kapela Hanki Wójciak. 

Trzymamy kciuki za wszystkie zespoły! 

Autor: Kamil Cichoń