Enej i Afromental na najwyższej scenie w Polsce!

Już w ten weekend w piątek na Gubałówce zagra Enej, a w sobotę Afromental. Folkowo-rockowy Enej i wykonujący muzykę z pogranicza R&B, hip-hopu i soulu Afromental wystąpią w ramach festiwalu Hej Fest, na niezwykłej scenie z widokiem na panoramę najpiękniejszych, tatrzańskich szczytów.

W najbliższy piątek publiczność będzie mogła usłyszeć największe przeboje inspirowanego ukraińską kulturą zespołu Enej. Z kolei w sobotę na Gubałówce wystąpi wielokrotnie nagradzana grupa Afromental. Fani, którzy przyjechali do Zakopanego na urlop już nie mogą się doczekać.

- Cieszę się, ze będę mógł posłuchać Afromental na Gubałówce. Liczę na ich utwory z najnowszej płyty, szczególnie „Return Of The Cavemen” – mówi Krzysztof z Krakowa.

- Faktycznie muzyka w takim otoczeniu ma wyjątkową głębię. Żałuję, że niedługo wyjeżdżam z Zakopanego i nie będę mógł wziąć udziału w kolejnych koncertach – mówi Michał z Trójmiasta, uczestnik koncertu zespołu IRA.

Do 11 września na mieszkańców Zakopanego i turystów czeka niemal cotygodniowa, niesamowita zabawa. Na festiwalu Hej Fest jeszcze tego lata zagrają m.in. Perfect, Sylwia Grzeszczak, Mela Koteluk, LemON, Monika Brodka.