Enej i Afromental zagrali na Gubałówce

Publiczność dopisała – piątkowy występ zespołu Enej oglądała rekordowa liczba widzów! W sobotę zagrał Afromental, któremu towarzyszył licznie zgromadzony fan klub. Już w najbliższy weekend na najwyższej scenie w Polsce pojawią się Perfect i Dawid Podsiadło.

- Człowiek w górach nabiera pokory do natury – powiedział na rozpoczęcie koncertu Enej wokalista Piotr Sołoducha. Grupa zagrała przede wszystkim utwory z płyty Paparanoja, wśród których znalazł się „Kamień z napisem love” – piosenka pojawiła się także podczas bisów.

W czasie koncertu Afromental bardzo aktywna była duża reprezentacja fan klubu zespołu, która pojawiła się na Gubałówce wraz z transparentami. Zespół spektakularnie rozpoczął swoje wystąpienie – podczas pierwszego utworu „Mentalhouse” wystrzelono petardy.

W piątkowym starciu Festiwalu Supportów Bibobit zwyciężył z zespołem Łosoś, a w sobotę Kapela Hanki Wójciak pokonała So Fresh. Już w najbliższy weekend do rywalizacji o nagrody pieniężne ufundowane przez PKL staną So Flow i Bezsensu oraz Hatbreakers i Sayes.

Za tydzień musicie być z nami!

Poniżej fotorelacja z koncertów.