Mela Koteuk i Dżem zagrają na Gubałówce

Artyści zagrają w ramach Hej Fest, czyli cyklu niezwykłych koncertów na najwyżej położonej scenie w Polsce 1123 m n.p.m., z niesamowitym widokiem na Tatry. Mela Koteluk wystąpi na szczycie Gubałówki już 3 września (w sobotę), a Dżem 4 września (w niedzielę). Uczestnicy koncertów na teren festiwalu wjadą kultową kolejką PKL. 

To będzie już przedostatni weekend pełen muzycznych atrakcji, które tego lata dla zakopiańczyków i turystów przygotowały Polskie Koleje Linowe. Już w najbliższą sobotę na Gubałówce usłyszymy Melę Koteluk - wyjątkowo utalentowaną wokalistkę i laureatkę dwóch Fryderyków. W niedzielę wystąpi legenda polskiego rocka – zespół Dżem, który od 35 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. 

Przed występem gwiazd publiczność rozgrzeją zespoły u progu kariery, które w festiwalowym konkursie supportów walczą o uznanie publiczności i nagrody pieniężne o łącznej wartości 90 tys. zł.  W sobotę, w półfinałowych rozgrywkach powalczą Bezsensu i Sayes. W niedzielnym starciu zmierzą się Roots Rockets i Bibobit. 

Na festiwalu Hej Fest wystąpią jeszcze Sylwia Grzeszczak (10 września) i zespół LemON
(11 września). Ceny biletów zaczynają się już od 25 złotych. W dniu koncertów kolej linowo-terenowa Gubałówka kursuje do godz. 23:30.