Finał na Gubałówce!

Finałowe koncerty festiwalu Hej Fest odbędą się na najwyżej położonej scenie w Polsce 1123 m n.p.m. 10 września (w sobotę) na Gubałówce wystąpi Sylwia Grzeszczak, a 11 września (w niedzielę) zespół LemON. To będzie już ostatnia okazja, aby tego lata posłuchać muzyki z widokiem na Tatry.

Poza dobrą muzyką, dodatkową atrakcją festiwalu jest wyjątkowe położenie sceny, która została zainstalowana na wysokości aż 1123 m n.p.m. Uczestnicy koncertów na miejsce mogą wjechać kultową koleją PKL, która w dniu koncertów kursuje do godz. 23:30. Na górze na publiczność czeka niesamowity widok na panoramę Tatr i Zakopanego oraz specjalnie przygotowana piaszczysta plaża.

W sobotę w rozgrywkach półfinałowych Kapela Hanki Wójciak zmierzy się z zespołem Hatbreakers. O tym, kto przejdzie do finału zadecydują głosy jury i publiczności. W niedzielę laureat sobotniej, muzycznej rywalizacji powalczy z zespołami Bezsensu i Roots Rockets o tytuł zwycięzcy Festiwalu Supportów. Trójka finalistów otrzyma nagrody pieniężne od Polskich Kolei Linowych o łącznej wartości aż 90 000 złotych. 

Dzieci do lat 12 wchodzą na wydarzenia bezpłatnie. Organizatorami festiwalu są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane oraz agencja eventowa Especto.

Fot. Grzegorz Korzec

HejFest_G.Korzec.jpg