7 lipca startuje 3. edycja festiwalu Hej Fest 2018

Już 7 lipca odbędzie się pierwszy koncert tegorocznej odsłony Hej Fest. Najbliższa edycja przyniesie ze sobą 8 koncertów, na których pojawi się 16 gwiazd. O główną nagrodę powalczy również sześciu półfinalistów Festiwalu Supportów.

Repertuar – Hej Fest 2018

Hej Fest w 2018 r. to trzy lokalizacje znane z poprzedniej edycji - festiwal rozpocznie się 7 lipca w Szczawnicy, tydzień później przeniesie się do Krynicy-Zdroju, a od 21 lipca wraca na Gubałówkę w Zakopanem. Wśród tegorocznych gwiazd pojawią się między innymi Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Agnieszka Chylińska, czy Doda z zespołem Virgin.

Wstęp na dwa pierwsze wydarzenia w Szczawnicy i Krynicy będzie bezpłatny, a bilety na koncerty na Gubałówce będą kosztować 39 zł wraz z przejazdem koleją PKL góra-dół. Dla dzieci do 10 lat wstęp na koncerty będzie bezpłatny. Bilety będzie można nabyć w Biurach Obsługi Klienta PKL przy stacji Gubałówka, na Krupówkach, w biletomatach PKL oraz przez internet na stronie www.pkl.pl.

Informacje dotyczące Hej Fest będą przekazywane na bieżąco na stronie www.hejfest.pl oraz na festiwalowym profilu na Facebooku facebook.com/hejfest.

Organizatorem Hej Fest jest fundacja Polish Heritage, a głównym sponsorem i właścicielem marki festiwalu są Polskie Koleje Linowe. Festiwal Hej Fest jest realizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Fundusze Europejskie w ramach cyklu „Małopolska Brzmi Dobrze!”.

Sponsorzy i Partnerzy - Hej Fest 2018