Muzyka z widokiem na Tatry

Hej Fest – to cykl 18 koncertów, które będą grane w wakacyjne weekendy od 26 czerwca do 11 września. To muzyka na najwyższym poziomie – dosłownie i w przenośni. Największe polskie gwiazdy zagrają na scenie położonej 1123 m n.p.m., na szczycie Gubałówki, skąd rozpościera się oszałamiający widok na Tatry. Na miejsce będzie można dojechać koleją linowo-terenową Gubałówka.

Na Hej Fest wystąpią uznani artyści, którzy wspięli się na sam szczyt kariery. Ideą, która nam przyświeca jest również promocja zespołów dopiero zamierzających go zdobyć. Dlatego na szczycie Gubałówki z gwiazdami spotkają się zespoły jeszcze nie znane szerszej publiczności, ale grające muzykę na wysokim poziomie, gotowe zaistnieć na scenie.

Damy im szansę zdobyć pieniądze na nagranie płyty lub teledysku, albo by odbyć trasę koncertową z jednym z festiwalowych zespołów.

Organizatorami cyklu koncertowego Hej Fest są: Polskie Koleje Liniowe, Miasto Zakopane oraz Agencja Eventowa Especto.

Każdy kiedyś był pierwszy

Pierwszy raz” nigdy nie jest łatwy, zwłaszcza na scenie. Dlatego Hej Fest to także kampania społeczna promująca supporty, czyli zespoły rozgrzewające scenę i publiczność przed występem głównej gwiazdy.

Supporty stanowią nieodłączny element koncertu, ale są często niedoceniane. A przecież każdy kiedyś był pierwszy. Nowe zespoły staną się za kilka lat gwiazdami, dla których przychodzimy na koncert. Warto poświecić im uwagę i jeśli są naprawdę dobre - zapamiętać.