Back to All Events

KOMBII

Kombii
Kup bilet na

W przedsprzedaży:

25 zł

Dzień przed i w dniu koncertu:

35 zł

koncert odbywa się na Równi Krupowej (pomiędzy Aleją 3 Maja, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Nowotarską i ul. Kościuszki)

Kup przez eBilet.pl

- w kasie lub BOK PKL
od 8 czerwca

- w sieci salonów Empik

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Z różnych przyczyn nie został zaproszony do współpracy Sławomir Łosowski (czwarty założyciel Kombi). Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: "Linia życia", "Hotel twoich snów", "Nasze randez-vous", "Kochać cię za późno", "Nie ma zysku", "Black and white" w nowych aranżacjach.

Premiera płyty KOMBII "c.d." miała miejsce 25.10.2004 r. Utwór "Sen się spełni” jaki znalazł się na tym krążku odnosił spektakularne sukcesy na listach przebojów. Jesień była wypełniona koncertami. Początek 2005 roku to trasa koncertowa po USA i Kanadzie. . W maju podczas Festiwalu Piosenki w Opolu zespół otrzymał Superjedynkę w kategorii "Album Roku - pop” za płytę "c.d.". Po dwóch miesiącach od momentu pokrycia się złotem płyta "c.d." otrzymała status Platynowej Płyty, która została wręczona w czerwcu podczas festiwalu TOPtrendy.

Początek 2007 r. to bardzo intensywna praca nad nową płytą. Dbałość o każdy dźwięk, ostateczne brzmienie doprowadziły do powstania na wiosnę płyty "Ślad”. 4 maja w stacjach radiowych pojawił się singiel "Ślad”, promujący nową płytę. 9 czerwca KOMBII wzięło udział w festiwalu TOPtrendy jako gość koncertu trendy. 10 czerwca to jubileusz pracy artystycznej Jacka Cygana, w którym zespół również wziął udział. 15.06.2007 r. miała miejsce premiera płyty "Ślad", która osiągnęła status Złotej Płyty, która została wręczona w październiku 2007 roku podczas gali Viva Comet Awards. Następnie "Ślad" pokrył się platyną. Zespół długo promował materiał z nowej płyty, grając koncerty w Polsce oraz poza granicami kraju.

14.08.2008 r. miała miejsce premiera albumu KOMBII „D.A.N.C.E.”. Jesienią zespół zaczął pracę nad nowym materiałem. Efektem była premiera płyty "O miłości”, która miała miejsce w maju 2010 roku.
W 2011 roku Grzegorz Skawiński oraz Waldemar Tkaczyk będą obchodzili 35-lecie pracy artystycznej. 20 listopada został wydany nowy album KOMBII pt. "Electro acoustic live". 6 Maja 2014r. miała miejsce premiera najnowszej płyty: "Wszystko jest jak pierwszy raz". Obecnie w stacjach radiowych można usłyszeć singiel promujący to wydawnictwo: "Jak pierwszy raz".

2016r. to jubileusz 40-lecia duetu Skawiński & Tkaczyk - czyli cztery dekady efektów współpracy kultowego duetu.

Data: 3.07.2016 godz. 20.00

Strona internetowa: www.kombii.com.pl
Facebook: facebook.com/kombiimusic

Earlier Event: June 26
HEY
Later Event: July 9
KULT