Back to All Events

LADY PANK

Kup bilet

W przedsprzedaży:

35 zł

Dzień przed i w dniu koncertu:

45 zł

Kup przez eBilet.pl

- w kasie lub BOK PKL
*od 8 czerwca

- w sieci salonów Empik

Lady Pank to grupa kultowa, legenda, klasyka. Zespół założony został w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.

Ich przeboje Mniej Niż Zero, Kryzysowa Narzeczona, Tańcz Głupia, Tańcz, Zamki na Piasku, Zawsze Tam, Gdzie Ty, Wciąż Bardziej Obcy, Zostawcie Titanica, Marchewkowe Pole, Na Co Komu Dziś czy Stacja Warszawa na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.

Podczas blisko 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży, czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W maju tego roku ukazał się krążek Akustycznie będący zapisem akustycznej trasy koncertowej. Na pierwszą połowę 2016 roku zaplanowana jest kolejna premierowa płyta Lady Pank.

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio RMF Lady Pank dostępne w serwisie internetowym rmfon.pl.
Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, które zna każdy.  Eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza sprawiają, że tłumy zgromadzone na koncertach szaleją.

Data: 16.07.2016 godz. 20.00

Strona internetowa: www.lady-pank.com
Facebook: facebook.com/LadyPank

Earlier Event: July 10
BRACIA & KRZYSZTOF CUGOWSKI
Later Event: July 17
BEDNAREK