Back to All Events

LEMON

ZMIANA MIEJSCA KONCERTÓW! Informujemy, że ostatnie dwa koncerty Sylwia Grzeszczak Official oraz zespołu LemON odbędą się na Gubałówce, a nie na Równi Krupowej. Godzina rozpoczęcia koncertów pozostaje bez zmian. (Festiwal Supportów od 17:30, główna gwiazda wystąpi o godz. 20:00, kolej Gubałówka kursuje do 23:30)

Kup bilet

W przedsprzedaży:

25 zł

Dzień przed i w dniu koncertu:

35 zł

Kup przez eBilet.pl

- w kasie lub BOK PKL
*od 8 czerwca

- w sieci salonów Empik

LemON w ciągu ostatnich trzech lat odniósł niekwestionowany sukces, grając niekomercyjną i wymagającą muzykę. W 2012 roku zespół dzięki własnym kompozycjom w języku łemkowskim wygrał program Must Be The Music, a następnie szturmem zdobył polski rynek muzyczny. Band ma na koncie platynową płytę za swój debiutancki album, nagrodę CyberYacha za teledysk, nagrodę Eska Music Award oraz nominację do Fryderyka 2013. Wideoklipy zespołu zgromadziły łącznie prawie 50 milionów wyświetleń na YouTube. W ciągu zaledwie trzech lat działalności LemON umieścił aż siedem utworów na szczytach list przebojów: Napraw, Będę z Tobą, Nice, Wkręceni, AKE, Scarlett i Jutro oraz zgromadził wierne grono fanów, którzy doceniają grupę za szczere teksty, emocjonalne kompozycje, ogromną energię i kreatywność.

Członkowie grupy pochodzą z różnych krańców Polski (od Dolnego Śląska, przez Podkarpacie, Lubelskie, Górny Śląsk po Lubuskie), ale przede wszystkim z różnorodnych muzycznych środowisk – od jazzu, przez garażowego rocka, po hip hop i r’n’b.

Data: 11.09.2016 godz. 20.00

Strona internetowa: www.lem-on.pl 
Facebook: facebook.com/band.lemon

 

Earlier Event: September 10
SYLWIA GRZESZCZAK
Later Event: July 15
Patrycja Markowska