Back to All Events

SYLWIA GRZESZCZAK

ZMIANA MIEJSCA KONCERTÓW! Informujemy, że ostatnie dwa koncerty Sylwia Grzeszczak Official oraz zespołu LemON odbędą się na Gubałówce, a nie na Równi Krupowej. Godzina rozpoczęcia koncertów pozostaje bez zmian. (Festiwal Supportów od 17:30, główna gwiazda wystąpi o godz. 20:00, kolej Gubałówka kursuje do 23:30)

Kup bilet

W przedsprzedaży:

25 zł

Dzień przed i w dniu koncertu:

35 zł

Kup przez eBilet.pl

- w kasie lub BOK PKL
*od 8 czerwca

- w sieci salonów Empik

Sylwia Grzeszczak (ur. 7 kwietnia 1989 w Poznaniu) – wokalistka, pianistka, kompozytor, autorka tekstów... jednym słowem człowiek-orkiestra... Nie jest łatwo przejść „Od przedszkola do Opola”. Popularny niegdyś program był dla wielu dzieci tylko krótką muzyczną przygodą. Jednak dla 5-letniej Sylwii Grzeszczak nie było innego wyjścia – scena była jej pisana. Publiczność doceniła ich twórczość podczas gali rozdania nagród w 2009 roku, gdzie Sylwia wraz z Liberem odebrali osobne statuetki jako Artystka i Artysta Roku oraz wspólną za Album Roku (pt. „Ona i On”). Sukces Sylwii i Libera natychmiast przełożył się na liczne koncerty w kraju i za granicą. Już blisko 200 razy zaczarowali fanów swoimi występami, które łączą świeżość nowoczesnych brzmień z magią klasycznych instrumentów. 

Dla Sylwii ważną datą roku 2011 stał się 11 października – dzień premiery jej pierwszej solowej płyty pt. „Sen O Przyszłości”. Album ten jeszcze przed premierą uzyskał status złotej, a niecałe dwa tygodnie później pokrył się platyną. Niewiele więcej czasu potrzebował, by uzyskać status podwójnej platyny. Pierwszy solowy krążek Sylwii sprzedał się w nakładzie przeszło 65 tys. egzemplarzy.

Promocję rozpoczął singiel pt. „Małe rzeczy”, który stał się niekwestionowanym hitem lata 2011. Teledysk do utworu w krótkim czasie pobił wszelkie rekordy oglądalności. Zainteresowanie Sylwią stało się tak duże, że w lipcu była na pierwszym miejscu wśród najczęściej wyszukiwanych osób w Internecie. Drugi singiel pt. „Sen o przyszłości” szybko znalazł się na pierwszych miejscach notowań. Dzięki teledyskowi do tej piosenki Polska po raz pierwszy wygrała 36. edycję międzynarodowego konkursu World Music Trophy, ustanawiając przy tym historyczne rekordy.

 Album „Sen O Przyszłości” stał się Albumem Roku 2011 w otwartym plebiscycie RMFon.pl, wygrywając m.in. z „21” Adele. Klip „Sen o przyszłości” ogłoszono polskim Teledyskiem Roku 2011 w plebiscycie Interia.pl, gdzie zdecydowanie zwyciężył z 19. produkcjami innych rodzimych artystów. „Małe rzeczy” uzyskały ponad 18 mln wyświetleń i uplasowały się na trzecim miejscu najczęściej słuchanych polskich piosenek na YouTube. Kolejny singiel pt. „Karuzela” trafił do rozgłośni w styczniu 2012 roku.
Kolejną statuetkę Sylwia odebrała podczas gali Fryderyki 2012. Była nią nagroda Nielsena za „Małe rzeczy” – nagroda specjalna za najczęściej grany utwór w stacjach radiowych. 

Data: 10.09.2016 godz. 20.00

Strona internetowa: www.sylwiagrzeszczak.pl 
Facebook: facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial

Earlier Event: September 4
DŻEM
Later Event: September 11
LEMON